Єдність через турботу: переселенці з Петропавлівської громади отримали гуманітарну допомогу і пресу в Харкові
У час, коли війна змінила звичний хід життя, Петропавлівська сільська військова адміністрація переорієнтувала свою діяльність на те, що стало найнагальнішим — допомогу тим, хто її потребує найбільше. Головним завданням сьогодні стало піклування про людей, які постраждали внаслідок бойових дій, а також підтримка дітей, як майбутнього Петропавлівської громади.
Чергова партія гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів надійшла від надійного партнера «Global Empowerment Mission» (GEM). Разом із крупами, консервами, олією, мукою, цукром та солодощами, у складі пакету відтепер ще й засіб для догляду за волоссям та тілом.
Особливу радість і турботу відчули діти Петропавлівської громади, яким із нагоди початку літніх канікул вручили м’які іграшки, набори канцтоварів, засоби для творчості, солодкі гостинці. Цією допомогою охоплено маленьких мешканців різних вікових категорій.
— Нам важливо зберегти освітню мережу в Петропавлівській громаді, — каже начальниця Петропавлівської СВА Ольга Козирєва. Бо ліцеї це не тільки заклади освіти, а й осередки громадського життя. Впевнена, що в майбутньому деокуповані громади потребуватимуть фахівців, освічених молодих людей, нових ідей. Якщо сьогодні зникне освітня мережа, завтра ми втратимо майбутній людський потенціал для відновлення і розвитку нашої території.
Об’єднанню громади сприяє і місцева преса. 1500 екземплярів «Вісника Куп’янщини» отримали мешканці разом із гуманітарною допомогою. Випуск, виготовлений на замовлення Виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради, містить інформацію про допомогу Захисникам і Захисницям та реальні кейси підтримки мешканців громади. Обличчя знайомих односельців земляки зустріли на фото в репортажі зі свята Останнього дзвонику. Своєю історією про боротьбу за кожну дитину поділився начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сергій Здор, а про те, як вдається зберігати пам’ять про рідне село через творчість розповіла корінна кислівчанка, акторка Софія Онищенко.
У часи війни, гуманітарна підтримка стала не просто відповіддю на потреби, а інструментом єднання. Вона зміцнює довіру, показує силу взаємної підтримки й утверджує спільну відповідальність за майбутнє.